top of page

תלמידים/מטופלים כותבים

 

מחזור 1: (קורס פיילוט התבצע בצ’י חי)

“אני ממליצה בחום לכל המורים והמטפלים המעונינים להוסיף כלי חשוב לעזרה ללקוחותיהם.
כמתרגלת מדיטציה ותיקה הקוטפת כל הזמן את פרותיה המתוקים של המדיטציה, הקורס נתן לי כלים מקצועיים ושימושיים. הקורס העשיר את הידע שלי ואת יכולתי להנחיל זאת לתלמידי ולמטופלי.
אלון, מורה מקצועי רציני ומצחיק כאחד, בעל ידע עמוק ורחב בתחום, מעביר שעורים שלא שוכחים. כה לחי”.

איילת מולכו, מורה לפלדנקרייז, יוגה ומטפלת באיור וודה.

“קורס מורים למדיטציה של אלון פאר הינו כלי לפיתוח הביטחון העצמי להורות מדיטציה. הוא נותן את הכלים השונים ללמד מדיטציה שכוללים: שיטות הוראה שונות, רקע תיאורטי והעשרה על ידי נושאים הסובבים וגובלים עם המדיטציה, מעשית ותיאורטית – מדעית.
הקורס חיזק אצלי את הרצון לעזור ולעשות טוב לזולת כפרט וכחברה בריאה יותר.”

 

אתי בלכנר, עורכת עיתון, מורה לרייקי, מורה לאנגלית:

“בקורס קיבלתי כלים רבים ומגוונים על לימוד מדיטציות שונות. מתוך המגוון הרב של סגנונות מדיטציה שלמדתי בקורס יכולתי למצוא את מה שאני מתחברת אליו ולפתח את הדברים באופן אישי.
אלון מורה בחסד ומלא נתינה, זמין ומוכן לתרום לכל מי שרק רוצה לקבל דברים מעבר לשיעור.
סיימתי את הקורס שבידיי דברים חשובים , ידע חוויה ורצון ללמד וכן קלסר מלא בחומר כתוב על מדיטציות ותרגילים שמתוכו אני יכולה להרכיב אינסוף מערכי שיעור וכמובן יכולת להמציא בעצמי וליצור שיעורים משלי.”

 

רמית אשכולי, מורה לאומנות בביה”ס יסודי:

מחזור 2 ו-3: (היו מקבילים)

“התחלתי את הקורס אצל אלון, ברגשות מעורבים.
לא הבנתי ולא כ”כ האמנתי בנושא.
אבל משום מה נמשכתי לתחום.
בסופו של דבר אחרי קורס אינטנסיבי, אני יכולה לומר על עצמי כמה דברים חשובים:
עברתי תהליך.
עברתי שינוי.
שיניתי גישה.
אני יודעת מה אני רוצה.
אני יודעת מי אני.

נהנתי.
הרשתי לעצמי לצחוק ולבכות.
ואם כל זה לא שווה, אז מה כן? ”

 

איריס ניסנבאום:

קורס מדריכי מדיטציה ברמה האישית- לימד אותי מה זה מדיטציה ושלתרגל מדיטציה לא צריך להיות נזיר או בודהיסט.
הקורס החכים אותי באמצעות הפילוסופיה מהמזרח ותרם לי להיות בן אדם טוב יותר עם עצמי ועם הסביבה שלי. למדתי שאהבה חמלה ופשטות – אלו החיים האמיתיים .
אלון הדריך אותנו כיצד לעמוד בפני אנשים ולדבר באופן חופשי, משהו ענקי!
אלון נתן לנו חומר עיוני רב וכלים שעוזרים לי כל הזמן להעשיר את הידע האישי וכן מאפשרים לי להתקדם בהיבט של מודעות רבה יותר לכל מה שקורה לי ואיתי.
כלים אלו פותחים אותי לקלוט ולהבין את עצמי ואת הסביבה שלי טוב יותר.
הדבר הכי חשוב מבחינתי הינה היכולת להעביר את החומר הלאה לכל סוגי האוכלוסייה.
הקורס בכלל ואלון בפרט, עם המון חום ואהבה, נתנו לי כלי ענקי שנקרא “מדריך למדיטציה” שבעזרתו פתחתי אפשרות לתרום לקהילה.
ואומנם באפריל 2005 התחלתי את מסלול ההתנדבות שלי במועדון “אנוש” ברמלה ולוד יש לי קבוצות נהדרות שפעם בשבוע אנו נפגשים ומתרגלים סוגים שונים של מדיטציה. בעזרת החומר התיאורטי והחומר המעשי שרכשתי בקורס אני מצליחה להדריך את הקהל שמגיע למועדון וללמדו כיצד לתרגל מדיטציה. והפידבקים חוזרים אלי בלי סוף ובשבילי זו התמורה הכי גדולה לראות את ההבדל שאני יצרתי שם.
האפשרויות הן רבות כיד הדמיון והנכונות.
אלון, אני מוקירה אותך על ההבדל שיצרת בחיים שלי .
באהבה

 

בוגרי מחזור 5 כותבים למחזורים 6 ו-7 שנפתחו:

“חשוב לתרגל והשאר יסתדר מעצמו. כמו בדומינו, המדיטציה היא קוביה הראשונה אחריה כמו בתגובת שרשרת דברים משתלבים במקומם. אלון נותן לכם את הכלים הטכניקה התמיכה ומפה אתם חופשיים. רק התירגול והשתיקה הם החופש.
תודה לאלון”

גיא שיפר

“אני בוגרת מחזור 5 ואני רוצה לשתף אותכם בחוויה בלתי נשכחת שהיא חווית המדיטציה בליווי המורה הדגול אלון מאיר פאר.
שאכן כל שיעור איתו משאיר טעם טוב ורצון לחוות עוד שיעור. פשוט כיף אמיתי לדעת שקיימת דרך לחוש את ה”אני” הפנימי ולהבין מי אני ומה קורה איתי.
אני בלכ אופן גיליתי בכל שיעור פן אחר על עצמי.
פשוט חוויה אמיתית כדי להכיר את עצמי.
שמחה מאד שהצטרפתי לקורס.
חבל שנגמר.
שיהיו לכם אושר , אור ואהבה”

שושי כהן

“הייתה לי הזכות לאחר שהשתתפתי בקורס מדריכי מדיטציה 4 – להיות שותפה בחלק גדול מהקורס מדריכים 5.
תקופה זו חיזקה את התהליך שבו אני נמצאת. בכלים שאנו מקבלים בקורס – חיזקו אותי בחיים האישיים שלי. למדתי להיות ערה למצבים של בורות – כשיש לי נטייה שלא לראות את המציאות, למדתי להפחית ציפיות, למדתי ללכת עם הנטיים הקיימת בי של חיפוש דרכים לחזור לאנשים סביבי ולחזק אותה.
בחיי היומיום אני ממשיכה התנדב ולהעביר כל שבוע מפגש של מדיטציה ומודעות לאוכלוסיית קשישים בבית אבות עד 120 בראשל”צ. אני רואה ונרגשת לזהות את התחושה הטובה שהמפגש עושה לקבוצת הנשים המשתתפות. אני מקבלת מהנתינה לנשים.
הידיעה כי אלון, שמלמד אותי במהלך הקורסים ומפגשי הסנגהה בימי שני בערב, תמיד זמין ומחלק את הידע והנסיון שלו ברוחב לב – מחזקת ונונת את הבטחון להמשך עשייה”

נורית כהן (בוגרת מחזור 4 , מסייעת במחזור 5)

“למחזור 6 ומחזור 7
ניתנה לי הזכות להפגש ולהכיר כלי מדהים שנקרא מדיטציה. אני מודה על כך ומברכת את כם, שזכיתם לקבלה זו של המתנה הנהדרת והענקית.
שתשמש אתכם באהבה ונתינה.

תודה ליקום למורי, ולכל מי שנמצא איתי בדרך
בהצלחה, אור ואהבה”

שמחה ניניו

“למחזור 6 ו 7
אתם באמצע הדרך, מנסיוני המסלול של המדיטציה היה חדש לי בהתחלה. נפתחתי לעולם נפלא. בקורס נחשפתי למושגים, תפיסות, רגשות והתבוננות בזוויות ראיה חדשות ובכל זה הלב נפתח ומתרחב.
יש לכם זכות גדול להיות בקורס ולזכות במורה מדהים כמו אלון.
תהנו,
תלמדו,
תפנימו,
ותעבירו הלאה.

(כל אחד הוא אור קטן…)

באהבה”

רחל מלאכי

“אני בוגרת מחזור חמש, הנהתי מכל רגע בקורס מדריכי מדיטציה. הקורס נתן לי ארגז כלים בו מצאתי מפתחות המסוגלים לעזור לי בחיי ואיך להפוך את “הלימון” ללימונדה.
אני מקווה שגם לכם יהיו מפתחות כאלה שיתנו לכם מסוגלות למודעות עצמית לפתרונות באמצעות ארגז כלים זה שבתקוותי תרכשו אצל אלון.
שולחת אור ואהבה”

הגר גרופי

 

“לתלמידיו של אלון,כולנו נרשמנו לקורס מתוך סקרנות , מתוך רצון כנה להתפתח ולאפשר לעצמנו את המרחב של לתת הלאה לאחרים.מחויבות זו שיש לנו לגבי עצמנו של להביא את עצמנו לשיאים אישיים אנושיים שקיימים בנו היא זו שצריכה להנחות אותנו.לאפשר לאלון, שבחרנו בו כמדריך בדרך זו כרגע בחיינו, לתת לנו מדרכו.

קחו לכם כמה יותר מתוך הידע, ההתנסויות, השמחה, הנדיבות שמלווה מדריך זה שבחרנו בו. יש לו כל-כך הרבה רצון לתת ומחוויבותנו לאפשר מרחב זה מתוך נחישות, משמעת ורצון להיות תלמידים בדרך.

הרגעים הללו שתחוו יחד, הם יהיו רגעים גדולים עבורכם. תמיד נשען על החום, הפירגון, הפידבקים שקיבלנו מחברים לקבוצה ומאלון.
כולנו פה מאותו מקום של טוב, וזה נכס. אין לנו הרבה קהילות כאלו בחיים שהאנשים בהן נפגשים באופן סדיר התוך רצון להטיב.
תהנו מהמרחב הזה שהולך ונוצרבניכם.
תהנו מאלון. הוא מתמסר אלינו, תלמידיו, במלוא הכנות, הנדיבות והמחויבות.

שיהיה לכולנו,
ציפור קטנה בלב
עם שיר ומנגינה….”

שירי אהרון:

 

לאלון היקר, ‏בישלת אותנו על אש קטנה כדי שנפנים הדברים (מה שלא בקורס קצר). החיים לא התחילו בקורס,  אך אני שלמה עם עצמי שבחרתי להמשיך בהם בנתיב לימוד מדיטציה ושפר מזלי שגם המורה כלבבי. מורה רציני ומצחיק, יצירתי ושאינו קופא על שמריו. ‏הקורס העשיר את הידע שלי בכלים לרגיעה, לשמחה, להתמודדות עם מחשבות ורגשות ובידע על חכמת המזרח, סוגי מדיטציה, חשיבות התרגול, כיצד להתענג “על” סיפורי זן ועוד ועוד. כל אחד יכול למצוא בקורס מענה לעצמו, על-פי מקומות וזמנו. ‏מצאתי שכדאי ורצוי לקרוא בספרים המומלצים. לא נותר אלא להמשיך לתרגל ולומר לך תודה רבה רבה על הכל וברכות…..

 

באהבה מזיווה גלזר, בוגרת מחזור 8

 

אני מתרגלת מדיטציה שנים רבות. בשנתיים האחרונות גם מנחה קבוצות מדיטציה. התנסיתי במגוון של סדנאות במשך השנים. הקורס שאלון מעביר קודם כל גורם לי להנאה מרובה, ואני מגיעה בשמחה לכל מפגש. מעבר לכך הלימוד תורם לי רבות ולאו דווקא ברמה התיאורטית, החומר המילולי ניתן לקריאה על ידי כל אחד והרי המשמעות של המדיטציה אינה במלל אלא במה שמעבר לו, אלון בדרך מלאה בחן  והומור מצליח להעביר את המסר שמעבר למילים מתוך ענווה, טוב לב, פשטות,  מתוך היותו הוא עצמו המשמעות של התרגול .  האין זו הדרך המושלמת ללמוד?

הלן,  בוגרת מחזור 11  “מדריכי מדיטציה” -מכללת וינגייט

 

 

אלון יקר, רוב תודות על החומרים המעשירים. השיתוף בתרגומים שאתה עושה ומשקיע זה דוגמה לרבים שעדיין נצמדים… דע לך שלאחרונה התחוורה לי הידיעה שהקורס שלך – מדריכי מדיטציה היתה המתנה הכי נהדרת שהענקתי לעצמי בשנים האחרונות. העובדה שאני מלמדת מדיטציה הכניסה לי סדר, עקביות והתמדה בתרגול שלי עצמי, מחייבת אותי לגוון ולנסות כל דבר שאני מלמדת, וכן לאסוף חומרים מרתקים חדשים.  סיפורי הזן הפכו לחברים הכי טובים שלי ואני משתפרת בהעברתם, והטאו טה צ’ינג שהתאהבתי בו במבט ראשון – אני משתפת בו רבים ובכל פעם שאני קוראת אני מוצאת לו משמעות רחבה יותר ויותר. בזכות המדיטציה אני מרגישה שיש שינוי בדרך בה אני מתבוננת וחווה את המציאות וזו המתנה הגדולה ביותר – להבין כמה אשליות…להצליח להפוך התבוננות חבלנית ברגע להתבוננות מקדמת… אלון, ישר כוח להמשיך בדרך הנפלאה שלך.

טליה , בוגרת מחזור 11 מנהלת מרכז “בריזה”

לאלון מורי היקר, ‏ אם אתבקש לדמות אותך אבחר בדימוי של תל ארכיאולוגי. ‏ החכמה מונחת רבדים רבדים וככל שמעמיקים מתגלים המימדים הענקיים של החכמה – ובעיקר המסד האמיתי והשרשי, אתה דוגמא אישית – המחשה – לדבר אמיתי – שהיום כמעט ואינו קיים. ‏ אל תשתנה כי אתה הדבר האמיתי שכה חסר בסביבתנו היום. ‏ בתודה ובברכה, ‏  

זיוה  גטריידה  בוגרת מחזור 8

 

 

בשנת 2005 השתתפתי ב- “קורס מדריכי מדיטציה” מטעם המכללה בווינגייט –מחזור 4בהנחייתו של אלון מאיר פאר. הלימודים היו מעניינים, עמוקים. ומאתגרים. אלון בדרכו המיוחדת הקנה לנו, לא רק את יסודות המדיטציה, אלא גם טכניקות לימוד שונות, ידע מעשי ותיאורטי רחב,רב ומקצועי ביותר. דרך הוראתו נעשתה בחכמה רבה, הומור רב ונתינה אינסופית. היום בנוסף להיותי מטפלת הוליסטית- אני מעבירה סדנאות מדיטציה ומודעות במסגרות שונות.במהלך הדרך אלון מקדיש לי רבות מזמנו בייעוץ, בידע, בתמיכה ובליווי, ככל שיידרש, תמיד בשמחה ובענווה גדולה כל זאת ללא תמורה כספית כלשהי. אני רוצה לומר שלמדתי מאלון קורס לחיים איכותי ויוצא דופן,  למדתי על אהבה ונתינה, ואיך להיות אדם טוב יותר. ולסיום עלי לציין שרכשתי מורה וחבר אמיתי לכל החיים.

ענת פירסטטר  , בוגרת מחזור 4 מטפלת הוליסטית מדריכה סדנאות מדיטציה ומודעות. תל-אביב tati-f@zahav.net.il

באחד הצמתים של החיים שלי נתקלתי בך.‏ משיחה חפוזה חפוזה החלטתי לערוך מסע, מסע לנס ציונה הרחוקה שמבחינתי מלבד רחוב אחד ודרך מעבר לא אמרה לי דבר.‏ ונכנסתי לראשונה וראיתי אותך, את פניך המחייכות וצחוקך המטורף ומילותיך העשירות ונשבתי.‏ ודבריך נספגו בי כמו הגשם באדמה ומילותיך חדרו אל ההבנה הטהורה ונעורתי מחלום המציאות בתפיסתי המתרצה שמתוך נוחות, הרגל, עצלות,  תובנתי כה נרדמה.‏ והנה כך הקיצה קץ התובנה ולמשמע קולך היא נזקפה למין הקשב מתוח ומוכן לקבל, לספוג ללמוד.‏ וכך הזמן עבר לו – כך ואיך עבר לו הזמן כך?‏ אלון – אלון, כמו בלון שמחה שמפזר קולות צהלה מלא נתינה רוך ולטיפה שום מילה לא יכולה לעמוד בקנה מידה.‏ וכן, מילים מילים שמתפזרות, ריקות ריקות, מה אן אומרות???‏ אז תודה. תודה רבה. אתה המון, אתה ניפלא.‏

שירית קרטה  מחזור 8

ברצוני לשתף אתכם בהתנסות שלי בהדרכת מדיטציה  מאז סיימתי את קורס המדריכים עם אלון פאר בשנה שעברה.‏ חשוב לי לשתף על מנת שאלו שלא בטוחים,אלו שמתלבטים ואלו שקצת חוששים ידעו שיש עתיד מדהים לתחום הזה ושהסיפוק הוא מעבר לכל מה שאפשר לצפות.‏ בהמלצת אלון התחלתי להתנדב במרכז לטיפול בבעיות במשפחה.  הגעתי לשם דרך ידידה שעובדת במרכז.  הקבוצה הראשונה הייתה קבוצה של 3 נשים, כולן נפגעות תקיפה מינית. קיימנו 8 מפגשים בני שעה כלאחד.  במהלך המפגשים תרגלנו מדיטציה,קראנו סיפורי זן,את הטאו טה צ’ינג וניהלנו קבוצת שיתוף. לכל מפגש הוקדש נושא משלו,כמו למשל גבולות, חמלה, סבלנות, עצמאות וכיו”צ.‏ באותה תקופה התחלתי לעבוד במחלקה האונקולוגית בביה”ח רמב”ם בחיפה בתור מאמן כושר בפרויקט של האגודה למלחמה בסרטן.  כבר במפגש הראשון עם האחות האחראית במחלקה החלטנו שמעבר לנושא הכושר, אעביר למטופלים גם סשנים (שעורים) של מדיטציה.  למרות התנאים הקשים ( הסשנים נערכים לרוב במיטות החולים או בטיפול היום-אזור די רועש למי שמכיר) הרבה מהמטופלים התחברו למדיטציה וחלקם הגדול מדווח לי כי הם מתרגלים מדי פעם גם בבית.‏ בתחילת העבודה התחברתי לבחור צעיר בן 34,חולה בסרטן הלבלב. עבדתי איתו במספר פגישות ותרגלנו מדיטציה, הוא מאוד נהנה וחיכה למפגש איתי בכל פעם שהגיע למחלקה.  לאחר חודש  הבחור נפטר. תהיתי מה בכלל קשורה מדיטציה בזמן שהחולים בקושי יודעים אם הם יחיו מחר בבוקר.  לקח לי קצת זמן להבין כי נפל בחלקי המזל להעניק למטופלים כמה רגעי שלווה וחסד ואם הם יבריאו וימשיכו את תרגול המדיטציה,אז מה טוב.‏ הפרויקט נמשך כבר כמעט 10 חודשים ולמרות הקושי הנפשי בעבודה במחלקה מסוג זה,הסיפוק הוא עצום. זה מרגיש ממש כמו שליחות,סוג של מזל שנפל בחלקי להיות זה שמעביר שיטה מדהימה זו.‏ במקביל במסגרת עבודתי בתור מדריך חדר כושר ב-“הולמס פלייס” בקניון חיפה התחלתי להעביר שיעור מדיטציה שבועי כחלק ממערך החוגים במועדון.  לשיעור מגיעים בין 7-10 מתאמנים והוא נמשך כחצי שעה.‏ בהזדמנות זו רציתי להודות לאלון פאר על הקורס המדהים. למדתי המון,קבלתי כלים מקצועיים ומתודיים רבים,כלים שמשמשים אותי יום יום בעבודתי. אני רואה במקצוע הזה ברכה וסוג של שליחות.‏ לתלמידים בקורסים השונים אני רוצה לומר שכל מה שצריך לעשות הוא רק להתחיל,לא כ”כ חשוב איפה, בטח לא חשוב השכר בהתחלה. השאר כבר יבוא לבד.‏ אשמח לענות על שאלות במידה ויהיו.

‏ עדי עמית,0546851152‏ Pran.nirav@gmil.com

 

אלון היקר,

הגעתי לקורס כדי לחפש שלווה, פינה של שקט במציאות הרועשת.

כמאמן, ראיתי את המדיטציה ככלי לשיפור הריכוז וההקשבה.

ראיתי עולם שלם המשיק ומשלים לעולם האימון (או להיפך).

מדיטציה, כפי שפתחת ואמרת, יסודה הוא לקיחת אחריות על מי ומה שאנחנו, ושרק אנחנו עצמנו מהווים את המקור לכל האושר והסבל בחיינו.

פתחת לנו פתח רחב והנחת יסודות רחבים לעולם הבודהיזם והזן.

חשפת אותנו לכתבים וכתובים ולמקורות רבים ולא אכזבת ברמת הלמידה וההעמקה.

לימדת אותנו והעברת לנו תרגולים מגוונים לסוגי מדיטציה שונים, קצת “טעימות” מטאי צ’י ועוד.

עמלת, טרחת ותרגלת אותנו בשביל לעצב דור מדריכי מדיטציה שיפיצו את התורה הזו מתוך תחושת שליחות.

כל זאת עשית בפתיחות, נדיבות אין קץ, אנושיות וסבלנות. ניפצת את דמות המורה הרוחני חמור הסבר ולעיתים מיוסר.

בדרכך המיוחדת הרבצת בנו תורה מבלי לוותר, ברצינות גמורה, אך עם צחוקים בלי סוף והומור.

פשטות כבר אמרתי? סירבת לכנות את עצמך מורה,אך למרות סירובך ומבלי לפגוע בצניעותך, תרשה לי לומר שהיית לי למורה.

מצפה להמשך, זו רק תחילת הדרך.

תודה מקרב לב

בהערכה והוקרה,

דני הלר.  מחזור 13

 

לחברי הטוב למסע,

אני מודה לך מעומק נשמתי על הנדיבות, החוכמה, החן ושמחת החיים.

למדתי ממך כל כך הרבה דרך מילים, דרך תנועה ודרך שקט.

מקווה להיפגש שוב בהמשך המסע,

אוהב,

פיטר מלץ,   מחזור 13

 

בגומפה קרירה במרתפי וינגייט בחברת שלד אחד וחבורה צמאת דהרמה למדתי חודשים מספר אודות –

זן זזן ושיקנטזה…

לקול צחוקו המתגלגל של פמה,

הוספתי יגע ופראג’נה (חוכמה)

הלכתי בצורה נאצלת תוך שימוש בשמונה עקרונות ובארבע אמיתות

בתוך נבכי הסמסארה (מעגל הקיום רווי הסבל) באחת מדרכי הנאצלות,

הייתה לי פגישה שכזאת,

למולי הגיחו נזיר ועקרב

שגרמו לי רעד רב

ומרוב בהלה רגלי מעדה

ונתנה לדלי עם ה”מים העכורים” טלטלה,

אלו השפריצו לכל הצדדים

וגרמו לחלונות שלי להיות מאוד עכורים.

שאפתי נשפתי לכל עבר,

ספרתי עד 10

ואז הופיעו שניים,

נרתמו להעבירני לגדת- הנהר על כתפיים,

לאחד השארתי תמונה

השני אמר – זה ללא תמורה.

כך הגעתי לגדה השניה.

מולי-צמחייה עבותה, עצים גבוהים, יער ובתוכו קופים.

“הבו לי חזרה אתה הכובעים”…

ביקשתי, ללא אומר ודברים,

אך הם צחקו ורעשו בקול מרעים,

שגרם לי להבין – שהכל מבפנים.

שמתי “אום” בכל הברזים המקולקלים

והתבוננתי רק כלפי פנים.

התחלתי לצעוד בדרך חזרה,

בתקווה לפגוש אחד בשם בודהה.

פה ושם דרכתי על כמה “מוקשים”

שפיזרה הכלבה שילה בשבילים.

אך מרחוק ניבטה אלי כל הסנגהה (קהילה)

שכבר הבינה שאני בסניה (תפיסה)

של כמה שיותר קארמה (פעולה לגבי העתיד)

ולכן אני פחות בדוקהה.

כל זאת בזכות אלון – רב כשרון!

שהיתווה לי דרך חדשה

לעולם של תפיסה שונה

שגרמה לי לראייה, מחשבה, פעולה ותגובה שונה.

ועל כך, תודה והערכה עמוקה.

ריקי דוד מחזור 15

.

 

.

למורה, מדריך, לאיש מופלא, פמה אלון,

בתוך כל המהומה בה אנו חיים יש אור בקצה המנהרה.

עומד איש גבה קומה, ומאיר בפנסו את השביל המוביל לחיי אושר, שלווה, חמלה ואהבה.

לא ידעתי (ידענו) עד כמה עולם המדיטציה והחוכמה הבודהיסטית כה נכונים, כה מציאותיים, כה פשוטים וחכמים.

המדיטציה, עולם ומלואו, נכס זמין נכון למשתמש, ועם זאת, כלי מרפא ממקד המוביל לאושר גדול.

היטבת להדריכנו והיטבת ללמדנו להיות סקרנים ומעוניינים בדרך.

אתה ראוי לכל הערכה באישיותך, דרכך המגוונת אך מגוונת. אשרינו שאתה היית לנו מורה.

יום שני בשבוע היה יום לימודים שפשוט באנו אליו בשמחה וספגנו תובנות לרוב.

התחושה שלנו היא של עוד… וזה לא קורה בכל קורס ובכל מכללה.

יישר כוח ואהבה,

ותודה תודה תודה,

מחזור קצ’קייס

 

.

.

מחזור 15

אלון,

אז הגיע רגע פרידה

הרגע בו אנו רוצים לומר תודה,

תודה על ההזדמנות

להיות.. לקבל.. ללמוד

ממך!

פילוסופיה של שמיים

בגובה העיניים

עם תשובות של אולי.. כשאדע.. זו השאיפה..

המאפשרות גם לנו להיות…

באותן התהיות…

עם שאלות טריוויה

שנשארות מיותמות

כי אנחנו מן הסתם.. לא ממש יודעים את התשובות..

וכך בין.. “למה הדבר דומהההה???”, צחוק רועםםםם.. ו”קצ’קסססססססס”

עברה לה שנת לימוד.

אז אלון, תודה שהעשרת אותנו כל כך

ואפשרת לנו דרך דוגמא אישית ואנושית

לנסות ללמוד את עצמנו ללא אשמה

עם המון מוטיבציה,

שאיפה ונשיפה.

מוקירים ומעריכים…

מחזור 14

 

bottom of page